Institut celoživotního vzdělávání

Institut celoživotního vzdělávání Vysoké školy PRIGO je vysokoškolským pracovištěm, které ve spolupráci s vedoucími jednotlivých kateder nabízí, zajišťuje a organizuje programy celoživotního vzdělávání na Vysoké škole PRIGO. Nabízíme jak programy orientované na výkon povolání, zejména programy dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) a programy profesního manažerského vzdělávání (MBA, MPA, DBA, LL.M. a další), tak programy orientované zájmově, a to především v Univerzitě třetího věku. Institut celoživotního vzdělávání garantuje také program Competencies for Master’s Degree (CMD).

Univerzitu třetího věku realizujeme s laskavou podporou Statutárního města Havířova. Studium je určeno seniorům, kteří jsou občany města Havířova a jsou ve starobním nebo invalidním důchodu. Studium v rámci Univerzity třetího věku je dvouleté a zahrnuje výuku cizího jazyka, obsluhy osobního počítače a internetu, vybraných otázek z oblasti sociologie, péče o zdraví, práva, ekonomie, historie, geografie a další.

Kdy: Každé úterý od října 2023 do června 2025
Kde: V učebnách Vysoké školy PRIGO v Havířově, Vítězslava Nezvala 801/1
Jak se přihlásit: Na studijním oddělení u p. Ondriášové, tel.: +420 739 118 485, e-mail: katerina.ondriasova@eruni.org

Máte-li zájem o studium v rámci Univerzity třetího věku, kontaktujte ředitelku Institutu  Ing. Natalii Uhrovou, Ph.D. nebo nás navštivte osobně na studijním oddělení. Těšíme se na Vás!

Evropská výzkumná univerzita je členem České asociace MBA škol (CAMBAS), která působí v České republice již od roku 1998. Jedná se o zájmové sdružení právnických osob, které si klade za cíl podporovat kvalitu studijních programů MBA a přispět k rozvoji této světově uznávané formy celoživotního vzdělávání v České republice. Hlavní aktivitou CAMBAS je akreditace studijních programů MBA podle mezinárodně uznávaných standardů. CAMBAS je členem mezinárodní asociace EQUAL, která sdružuje významné akreditační agentury působící v oblasti manažerských studijních programů. Členy EQUAL jsou například AACSB, AMBA, EFMD, FIBAA nebo GMAC.