Institut celoživotního vzdělávání

Institut celoživotního vzdělávání Vysoké školy PRIGO je vysokoškolským pracovištěm, které ve spolupráci s vedoucími jednotlivých kateder nabízí, zajišťuje a organizuje programy celoživotního vzdělávání na Vysoké škole PRIGO. Nabízíme jak programy orientované na výkon povolání, zejména programy profesního manažerského vzdělávání, tak programy orientované zájmově, a to především v Akademii třetího věku. Institut celoživotního vzdělávání garantuje také program Competencies for Master’s Degree (CMD). 

Akademii třetího věku realizujeme s laskavou podporou Statutárního města Havířova. Studium je určeno seniorům, kteří jsou občany města Havířova a jsou ve starobním nebo invalidním důchodu. Studium v rámci Akademie třetího věku je dvouleté a zahrnuje výuku cizího jazyka, obsluhy osobního počítače a internetu, vybraných otázek z oblasti sociologie, péče o zdraví, práva, ekonomie, historie, geografie a další. 

Máte-li zájem o studium v rámci Akademie třetího věku, kontaktujte Ing. Natalii Uhrovou, Ph.D. nebo nás navštivte osobně na studijním oddělení. Těšíme se na Vás!