Vysoká škola PRIGO

Podívejte se, jak to u nás vypadá. Na naší vysoké škole nenajdete klasické třídy, ale individualizované multifunkční prostředí, které umožňuje variabilní uspořádání pro diskuzní prostor i relaxaci. Výuka probíhá v malých skupinkách a přátelském prostředí. Součástí naší vysoké školy je i moderní ekonomická experimentální laboratoř PRIGOLab.

Jak se učíme a jak učíme v zahraničí

Mezinárodní vědecká konference „Hospodářská a sociální politika“ 2020

V letošním roce vystoupili na plenárním zasedání Helena Horská, hlavní ekonomka Raiffeisenbank a členka KoroNERV-20 a Stanislav Šaroch,  garant institucionálního výzkumu na ŠKODA AUTO Vysoké škole, který zároveň působí na Katedře světové ekonomiky Fakulty mezinárodních vztahů VŠE.

Účastníme se vzdělávacích veletrhů u nás i v zahraničí

Pravidelně navštěvujeme vzdělávací veletrhy u nás i ve světě. Každoročně se účastníme vzdělávacího veletrhu Gaudeamus v Brně a letos jsme osvětu o našich PriorityGO principech dovezli až do Ázerbajdžánu a Číny. Pojedete příště s námi? Přihlaste se.

Slavnostní zahájení akademického roku 2019/2020

V pátek 4.října 2019 paní rektorka slavnostně zahájila nový akademický rok. Tak šup do lavic!

Mezinárodní vědecká konference
Ekonomické a sociální výzvy evropské ekonomiky

První zářijový týden se uskutečnil další ročník mezinárodní konference „Ekonomické a sociální výzvy evropské ekonomiky“, kterou pořádala Vysoká škola PRIGO ve spolupráci se Slezskou univerzitou v Opavě. Na plenárním zasedání vystoupil Ing. Aleš MICHL, člen bankovní rady ČNB s přednáškou na téma „Lekce z krize pro českou ekonomiku“. Jako druhý řečník se představil s tématem „Vliv zavedení Eura na export v heterogenní EU“ pan doc. Ing. Svatopluk KAPOUNEK, Ph.D., který je proděkanem pro tvůrčí činnost na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně. Konference se letos těšila velkému ohlasu a navštívilo ji přes 80 vědců z 17 univerzit a výzkumných ústavů převážně z České republiky a Slovenské republiky.

Zasedání Akademické rady Vysoké školy PRIGO

Zde si můžete prohlédnout několik fotografií ze zasedání Akademické rady VŠ PRIGO.  Součástí zasedání byla také výstava obrazů Taťány Rekové, MgA., významné regionální umělkyně, která tvoří své obrazy neobvyklou technikou tečkování vinylovými barvami.

Zasedání Akademické rady se konají zpravidla dvakrát ročně. Příští zasedání se uskuteční v pátek 14.2.2019. V tomto termínu se také bude konat Reprezentační Ples PRIGO. Sledujte náš web a vše se včas dozvíte.

Akademické ceremonie na VŠ PRIGO

Několik záběrů z našich imatrikulací a promocí

ŠIPKAŘSKÁ LIGA PRIGO

Zde si můžete prohlédnout několik fotografií ze všech kol šipkařské ligy PRIGO.

Ježíškova Vnoučata 2019

Zde je k vidění několik fotografií z vystoupení cimbálové muziky Olšinka pro seniory v Domově na Zámku Kyjovice. Bylo nám velkou ctí a potěšením se na tomto projektu podílet.

Mezinárodní spolupráce

Reprezentační ples PRIGO 2019 – Hotel Imperial Ostrava

Slavnostní zahájení Akademie Třetího Věku 2018

Mezinárodní workshop Sociální politiky a sociální práce ve spolupráci s Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu (WSZiA)

Mezinárodní vědecká konference Hospodářská a sociální politika 2018 – Horský hotel Čeladenka

Majáles 2018

Reprezentační ples PRIGO 2018

Mezinárodní vědecká konference Hospodářská a sociální politika 2017

Slavnostní promoce a imatrikulace