Mgr. Sabina Vaňková

Sabina Vaňková je prorektorkou pro zahraniční vztahy a členkou Vědecké rady Vysoké školy PRIGO. Vystudovala v magisterském programu Učitelství anglického jazyka a literatury a základů společenských věd na Filozofické fakultě Ostravské Univerzity. Vedle svého pedagogického působení postupně pracovala na několika pozicích v soukromé sféře, mimo jiné jako specialistka zlepšování procesů, koordinátorka aktivit, vedoucí oddělení, manažerka či projektová a programová manažerka.
Hovoří plynně anglicky, je držitelkou několika metodických certifikátů pro výuku jazyků, certifikátu pro výuku právnické angličtiny a certifkátu ITIL v3 foundations pro řízení procesů.
Na Vysoké škole PRIGO vyučuje anglický jazyk a zajišťuje některé aktivity spojené se smluvním výzkumem, vědeckou a projektovou spoluprací, praxí pro studenty, charitativní a dobrovolnickou činností či společenskou odpovědností školy. Sabina Vaňková je spolu s rektorkou zejména garantkou rozvoje mezinárodní spolupráce Vysoké školy PRIGO. Za doby jejího působení na Vysoké škole PRIGO došlo k podpisu memorand o vzájemné spolupráci s univerzitami v Evropě, USA a Číně a rozvoji aktivit v rámci programu studentských mobilit Erasmus+. Pravidelně se účastní těchto mobilit a přednáškové činnosti v zahraničí.

Konzultační hodiny: Pá 13:00-14:00 hod.

Kancelář: 015

Mob.: +420 730 152 890

E-mail: sabina.vankova@prigo.cz