Mgr. René Bažanowski

René Bažanowski je členem Katedry sociálních věd Vysoké školy PRIGO. Je absolventem Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně v oboru Učitelství anglického jazyka a výtvarné tvorby.
Své bohaté zkušenosti neúnavně získává a neúprosně sdílí se studenty své jazykové školy, SŠ, VOŠ, od roku 2005 také v rámci výuky praktické a odborné angličtiny na Ostravské univerzitě a od roku 2017 na Vysoké škole PRIGO. Příležitostně se věnuje simultánnímu tlumočení (konference proeBiz, Colours of Ostrava Meltingpots), odborným překladům a tvorbě skript. Pro klienty z firemní sféry uspořádal desítky školení, akčních workshopů a teambuildingů.
Při výuce uplatňuje moderní metodické poznatky naplňující Komenského okřídlené „škola hrou“. Hravé a neformální prostředí pomáhá motivovaným lidem odbourat zbytečný strach z vyjadřování a studenti tak mohou zažít stav optimálního učení, tzn. FLOW.
Své místy až provokující nadšení k výuce čerpá mimo jiné ze vzpomínek na zážitky z činnosti průvodce cestovního ruchu a zejména z prchavých okamžiků lokální slávy na prknech ochotnického divadla, ať už v Brně či Havířově, v rolích hraných v angličtině či v češtině. V neposlední řadě je dobré zmínit průlomovou zkušenost výstupu z osobní komfortní zóny v podobě ročního pobytu v Manchesteru včetně kurzu CAE English na Altrincham College (1994).

Konzultační hodiny: individuálně dle domluvy

Kancelář: 016

Mob.: +420 604 491 021

E-mail: rene.bazanowski@prigo.cz