Mgr. Markéta Labajová, Ph.D.

Markéta Labajová zahájila pedagogickou kariéru již během magisterského studia na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde učila předměty Právo a Veřejnou správu na fakultní střední škole Univerzity Palackého. Spojením denního studia a učení na střední škole získala cenné zkušenosti ve vzdělávání, psychologii, koučingu a time managementu.

Po absolvování magisterského studia navázala zahájila doktorská studia v oboru Pedagogika, v roce 2011 získala v tomto oboru doktorát. Disertaci zaměřila na zvládání školní zátěže ve vztahu k vnímání školního klimatu, kde propojila dosavadní a aktuální vědecké poznatky jak z oboru psychologie, tak pedagogiky.

Následovala několikaletá praxe na základních a středních školách, rozšíření vzdělání o první stupeň. Zároveň externě působila jako vysokoškolský učitel na několika zahraničních a českých vysokých školách.

Kombinací více úvazků si vytříbila smysluplné postupy práce, přišla na hlavní principy time managementu zvyšující efektivitu a našla uplatnitelné způsoby zvládání zátěže nejen v pedagogické a manažerské praxi.

Konzultační hodiny: individuálně dle domluvy

Kancelář: 007

Mob.: +420 604 491 021

E-mail: marketa.labajova@prigo.cz