Přihlášky k novému Bc. a Ing. studiu lze podávat do 28. 8. 2020!

Přihlaste se ke studiu nově akreditovaných studijních programů na Vysoké škole PRIGO! S ohledem na opatření Vlády ČR přijatá v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu je termín pro podání přihlášek ke studiu v bakalářském a navazujícím magisterském studijním programu Hospodářská politika a správa prodloužen do 28. 8. 2020. Bližší informace o přijímací zkoušce naleznete na záložce Přijímací řízení. Nové studijní programy máme akreditovány v českém i anglickém jazyce. Studijní plány naleznete ZDE.

Více informací o novém navazujícím magisterském studiu na Vysoké škole PRIGO se dočtete v Deníku PRÁVO.

Nově jsme se stali také členy České asociace MBA škol (CAMBAS). Naši nabídku profesního manažerského vzdělávání a další informace o studiu MBA, MPA, LL.M. a dalších programů naleznete v sekci Manažerské vzdělávání.

Od příštího akademického roku studenty také nově připravujeme na magisterská studia na prestižních univerzitách ve Velké Británii, USA a dalších zemích (Master´s Degree), na kterých mohou studovat absolventi našich bakalářských studijních programů. Bližší informace naleznete v sekci Competencies for Master´s Degree.

Elektronická přihláška ke studiu je dostupná ZDE. Den otevřených dveří na Vysoké škole PRIGO již proběhl dne 18. 1. 2020. V případě zájmu o individuální návštěvu školy kontaktujte studijní oddělení.

Chcete-li se dozvědět více o směřování naší vysoké školy, přečtěte si rozhovor v Deníku PRÁVO.

Více o skupině PRIGO se dozvíte ZDE.