Přihlášky ke studiu v programu Sociální politika a sociální práce lze podávat do 23. 10. 2020!

Národní akreditační úřad pro vysoké školství rozhodl o udělení akreditace novým bakalářským studijním programům Sociální politika a sociální práce a Social Policy and Social Work Vysoké škole PRIGO. Přihlášky ke studiu lze podávat do 23. 10. 2020. Bližší informace o přijímací zkoušce naleznete na záložce Přijímací řízení.

Přijímací řízení ke studiu v ostatních studijních programech již bylo ukončeno. Podmínky přijímacího řízení a informace o přijímací zkoušce ke studiu v akademickém roce 2021/2022 budou vyhlášeny v průběhu listopadu 2020.

Informace o navazujícím magisterském studiu na Vysoké škole PRIGO získáte také v Deníku PRÁVO.

V minulém roce jsme se stali členy České asociace MBA škol (CAMBAS). Naši nabídku profesního manažerského vzdělávání a další informace o studiu MBA, MPA, LL.M. a dalších programů naleznete v sekci Manažerské vzdělávání.

Studenty připravujeme také na magisterská studia na prestižních univerzitách ve Velké Británii, USA a dalších zemích (Master´s Degree), na kterých mohou studovat absolventi našich bakalářských studijních programů. Bližší informace naleznete v sekci Competencies for Master´s Degree.

Elektronická přihláška ke studiu je dostupná ZDE. Den otevřených dveří na Vysoké škole PRIGO bude vyhlášen společně s podmínkami přijímacího řízení.

Chcete-li se dozvědět více o směřování naší vysoké školy, přečtěte si rozhovor v Deníku PRÁVO.

Více o skupině PRIGO se dozvíte ZDE.