S průměrem do 1,5 splňujete podmínku pro přijetí! Studujte v USA! Mezinárodní spolupráce, ERASMUS+, příprava na Master’s Degree

Uchazeči s průměrem z předchozího studia do 1,5 splní podmínku pro přijetí ke studiu ve všech studijních programech Vysoké školy PRIGO. Našim studentům i pedagogům nabízíme krátkodobé i delší studijní či pracovní pobyty v USA, ale také na dalších partnerských univerzitách v Evropě nebo v Číně. Jsme zapojeni v programu ERASMUS+, což našim studentům a pedagogům umožňuje realizovat mnoho typů výměnných pobytů nejen v zemích EU. Zahraničním, ale také českým studentům nabízíme všechny naše akreditované studijní programy rovněž v anglickém jazyce.

Naše studenty připravujeme také na magisterská studia na prestižních univerzitách ve Velké Británii, USA a dalších zemích (Master´s Degree), na kterých mohou studovat absolventi našich bakalářských studijních programů. Bližší informace naleznete v sekci Competencies for Master´s Degree. Při práci se studenty s mimořádným nadáním a specifickými potřebami navíc spolupracujeme s University of Cambridge.