Uzávěrka přihlášek ke studiu v akademickém roce 2020/2021 již 13. 12. 2019!

Upozorňujeme uchazeče o studium v oboru Sociální práce v denní nebo kombinované formě, že pro akademický rok 2020/2021 přijímáme přihlášky pouze do 13. 12. 2019. Pro zájemce o studium v oborech Management v sociální sféře nebo Veřejná ekonomika a správa je termín uzávěrky přihlášek stanoven na 31. 1. 2020. Informace o přijímacím řízení a přijímací zkoušce naleznete v sekci pro uchazeče. Do uvedeného data je také nutné zaplatit administrativní poplatek za úkony spojené s přijímacím řízením. Kromě studia ve studijních programech Hospodářská politika a správa (obor Veřejná ekonomika a správa a obor Management v sociální sféře) a Sociální politika a sociální práce (obor Sociální práce)  nabízíme studium také v programech profesního manažerského vzdělávání MBA, MPA, LL.M. a mnoha dalších.

Od příštího akademického roku studenty také nově připravujeme na magisterská studia na prestižních univerzitách ve Velké Británii, USA a dalších zemích (Master´s Degree), na kterých mohou studovat absolventi našich bakalářských studijních programů. Bližší informace naleznete v sekci Competencies for Master´s Degree.

Elektronická přihláška ke studiu je dostupná ZDE. Den otevřených dveří na Vysoké škole PRIGO proběhne dne 18. 1. 2020. V případě zájmu o individuální návštěvu školy kontaktujte studijní oddělení.

Chcete-li se dozvědět více o směřování naší vysoké školy, přečtěte si rozhovor v Deníku PRÁVO.

Více o skupině PRIGO se dozvíte ZDE.